Τρείς προκρίσεις για το ΓΝΟΣ στην προ-εθνική ομάδα Τρείς προκρίσεις για το ΓΝΟΣ στην προ-εθνική ομάδα
Καταπληκτική εμφάνιση και 3 προκρίσεις για το ΓΝΟΣ στην προ-εθνική ομάδα. Τρείς προκρίσεις για το ΓΝΟΣ στην προ-εθνική ομάδα

Καταπληκτική εμφάνιση και 3 προκρίσεις για το ΓΝΟΣ στην προ-εθνική ομάδα. Ο Παναγιώτης Αντωνίου μόλις στα 19 αγωνίστηκε με εξαιρετικό επίπεδο και προετοιμασία και κατέκτησε την πρώτη θέση στην κατηγορία Ανδρών στα 500 και 1000 μέτρα με επιβλητική διαφορά και το ερχόμενο Σάββατο θα αγωνιστεί ξανά για το ποιος διεθνής θα προκριθεί στον αγώνα του Παγκοσμίου Κυπέλλου στο Szeged το Μάιο όπου θα κριθουν και οι τελευταίες διαθέσιμες Ολυμπιακές θέσεις (Olympic Qualification). Η Κάβουρα Μαρκελλα επίσης στα 19 της πήρε την πρωτη θέση στις γυναίκες στα 200μ και προκρίθηκε στήν προεθνική γυναικών. Η Βασιλική Δροσου κατέκτησε την 5 η θέση στην κατηγορία νεανίδων και προκριθηκε στην προεθνική νεανίδων. Για τους αθλητές επίκειται κοινόβιο το Πάσχα όπου θα παρθούν και οι τελικές αποφάσεις για το που θα αγωνιστούν. Συγχαρητήρια στους αθλητές, τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!

error: Content is protected !!