![Μια θέση στην Εθνική Ελλάδος ΚΑΡΑΤΕ για την Σαλαμίνα](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/213366839_1166004973900185_4229891316288948047_n-720x350.jpg)
![Μια θέση στην Εθνική Ελλάδος ΚΑΡΑΤΕ για την Σαλαμίνα](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/213366839_1166004973900185_4229891316288948047_n-720x350.jpg)
Μια θέση στην Εθνική Ελλάδος ΚΑΡΑΤΕ για την Σαλαμίνα
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΕΛΛΑΔΑΛΟΙΠΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ 12 Ιουλίου 2021 fonisalaminas
![Μια θέση στην Εθνική Ελλάδος ΚΑΡΑΤΕ για την Σαλαμίνα](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/213366839_1166004973900185_4229891316288948047_n-640x300.jpg)
Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα καράτε εφήβων νεανίδων η αθλήτρια του ΑΣ Πολεμικών Τεχνών Σαλαμίνας ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ και ο δάσκαλός της Χρ. Καριώτης κατέκτησαν την Τρίτη θέση στις νεάνιδες στα +54 κιλά κατοχυρώνοντας μια θέση στην Εθνική ελλαδος καρατε για το νησί μας.
Είναι αξιοσήμειωτο ότι αυτό το κατάφεραν με 1,5 χρόνο προπονησης μέσω ΒΙΝΤΕΟΚΛΗΣΗΣ και 1 ώρα προπονηση από κοντα που έκαναν οι δυο πρωταγωνιστές δύο μέρες πριν τους αγώνες!