Νικηφόρα ξεκίνησε ο Αμπελακιακός Σαλαμίνας Νικηφόρα ξεκίνησε ο Αμπελακιακός Σαλαμίνας
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 – 0 Νικηφόρα ξεκίνησε η ομάδα μας τους επίσημους αγώνες για τον θεσμο του Πρωταθλήματος εντος έδρας με αντίπαλο... Νικηφόρα ξεκίνησε ο Αμπελακιακός Σαλαμίνας

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 2 – 0

Νικηφόρα ξεκίνησε η ομάδα μας τους επίσημους αγώνες για τον θεσμο του Πρωταθλήματος εντος έδρας με αντίπαλο τον ΑΟ Κορυδαλλου.

Η ομάδα μας μπήκε καλύτερα στην αναμέτρηση κάνοντας αρκετές ευκαιρίες για γκολ.

Μια από αυτές ήταν ένα τρομερό σουτ (εκτος περιοχης) από τον Μιχαλακη που κατέληξε στα αντίπαλα δίχτυα στο 41′ λεπτο, γράφοντας το 1-0,που ήταν και το σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μισό της αναμέτρησης η ομάδα μας συνεχισε να πιέζει και έτσι στο 87’λεπτο διπλασίασε τα τέρματα της με τον Παναγιώτης Ραπατζίκος.

Έπαιξαν οι: Κλεάνθης Βουδούρης, Zwto Kidi, Giwrgos Perrakis, Dimitris Xaloulos, Προκόπης Φασουλής (Παπαϊσιδώρου), Manis Sgourdas, Κώστας Γκλεγκλές (Γιώργος Πέτσι), Μάριος Αθανασίου, Ζώης Κοκλιώτης (Ραπατζικος), Μιχαλάκης, Σπύρος Μπούτσης.

error: Content is protected !!