Νίκη Αμπελακιακού Νίκη Αμπελακιακού
Αμπελακιακός-Αστυπάλαια Κορυδαλλού: 2 – 1 Αν και άργησαν να βρουν τα πατήματα τους, αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ, αν και χάσανε αρκετές ευκαιρίες, έδειξαν το... Νίκη Αμπελακιακού

Αμπελακιακός-Αστυπάλαια Κορυδαλλού: 2 – 1

Αν και άργησαν να βρουν τα πατήματα τους, αν και βρέθηκαν πίσω στο σκορ, αν και χάσανε αρκετές ευκαιρίες, έδειξαν το πάθος που τους διακρίνει.

Η ομάδα μας σημερα βρέθηκε νωρίς πίσω στο σκορ από μια στημένη φάση στην αρχή του αγωνα και μέχρι το ημίχρονο δεν μπόρεσε να φτάσει στην ισοφάριση (αν και ακυρώθηκε ένα καθαρό γκολ ως offside).
 Στο δεύτερο ημίχρονο οι παίκτες μας μπήκαν με φοβερή αποφασιστικοτητα και έτσι το αναμενόμενο δεν άργησε να γίνει με δυο γκολ του Δημήτρη Μιχαλακη.

Έπαιξαν οι: Κλεάνθης Βουδούρης, Ζώτο Φρεσκίντο , Γιώργος Πέτσι (46′ Προκόπης Φασουλής ), Δημήτρης Χαλούλος, Παπαισηδωρου, Μάριος Αθανασίου , (11′ Παναγιώτης Ραπατζίκος) , Κώστας Γκλεγκλές,Σταμάτης Σγούρδας, Δημήτρης Μιχαλακης, Ζώης Κοκλιώτης , Σπύρος Μπούτσης

error: Content is protected !!