![Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ !](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/06/192061765_4004669399570565_7486934031248937432_n-970x350.jpg)
![Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ !](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/06/192061765_4004669399570565_7486934031248937432_n-750x350.jpg)
Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ !
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΑίαςΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ 13 Ιανουαρίου 2022 fonisalaminas
![Η ΣΗΜΑΙΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΙΣΤΟ ΤΗΣ !](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/06/192061765_4004669399570565_7486934031248937432_n-1045x500.jpg)
![](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/01/131317776_1749872811839289_3044340804807587321_n.jpg)
Η Διοίκηση του Αίαντα Σαλαμίνας ευρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την επιστροφή στην ενεργό δράση, του εμβληματικού Τερματοφύλακα μας ΒΑΣΙΛΗ ΒΟΥΤΣΙΝΑ !
Μετά από πρωτοβουλία και προτροπή του Προπονητή μας κ. Μαργαρίτη Χατζηαλέξη, και την σύμφωνη γνώμη του Διοικητικού Συμβουλίου μας, ο Βασίλης Βουτσινάς φώναξε “παρών” στο κάλεσμα που του έγινε, επιβεβαιώνοντας ότι αποτελεί ΄΄πιστό Στρατιώτη΄΄ της Ομάδας μας, πρόθυμος να βοηθήσει τον ιστορικό Σύλλογο μας, στην δύσκολη συνέχεια του Πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής.
Mετά την ευχάριστη αυτή εξέλιξη, η Ομάδα μας έχει την τύχη μετά από σειρά ετών να υπερασπίζονται την Εστία μας τρεις Σαλαμίνιοι Τερματοφύλακες, ο τεράστιος Βασίλης Βουτσινάς, ο πολύπειρος Γιώργος Καρνέσης και ο φέρελπις Κωνσταντίνος Λουκάς, μια αξιοζήλευτη τριάδα Τερματοφυλάκων !
΄΄Superman΄΄ σου ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική σεζόν !