![Φιλικός Αγώνας Επετειακού χαρακτήρα για τα 91 χρόνια του Αίαντα Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/09/307215187_521316859993446_2578489391889073004_n-970x350.jpg)
![Φιλικός Αγώνας Επετειακού χαρακτήρα για τα 91 χρόνια του Αίαντα Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/09/307215187_521316859993446_2578489391889073004_n-750x350.jpg)
Φιλικός Αγώνας Επετειακού χαρακτήρα για τα 91 χρόνια του Αίαντα Σαλαμίνας
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΑίαςΕΛΛΑΔΑΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ 21 Σεπτεμβρίου 2022 fonisalaminas
![Φιλικός Αγώνας Επετειακού χαρακτήρα για τα 91 χρόνια του Αίαντα Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/09/307215187_521316859993446_2578489391889073004_n-640x300.jpg)
![](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/09/307215187_521316859993446_2578489391889073004_n-1024x683.jpg)
Φιλικός Αγώνας Επετειακού Χαρακτήρα, μεταξύ των Ομάδων ΄΄Α.Σ.Σ. ΑΙΑΣ΄΄ – ΄΄Α.Ο. ΚΑΡΑΒΑ ΄΄ στα πλαίσια της Επετείου συμπλήρωσης των 91 ετών, από την ίδρυση του Συλλόγου μας.
Ο φετινός εορτασμός ήταν προγραμματισμένος από τις αρχές του έτους υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Αττικής, και συγκεκριμένα υπό την επίβλεψη της Περιφερειάρχη Νήσων κας Βάσω Θεοδωρακοπούλου – Μπόγρη.
Ο Πρόεδρος του Συλλόγου μας κ. Παναγιώτης Παπαδημητρίου απένειμε τιμητική πλακέτα στην Περιφερειάρχη Νήσων κα Βάσω Θεοδωρακοπούλου – Μπόγρη, για την σημαντική της βοήθεια στο Σύλλογο μας. Η Περιφερειάρχης Νήσων κα Βάσω Θεοδωρακοπούλου – Μπόγρη είναι συνεχώς δίπλα στην ομάδα μας, και μας δίνει δύναμη, για να συνεχίσουμε το δύσκολο έργο μας !