![Επίσκεψη στα Γραφεία του Αμπελακιακού από την Αντιπεριφερειάρχη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/αμπελακιακος2-970x350.jpg)
![Επίσκεψη στα Γραφεία του Αμπελακιακού από την Αντιπεριφερειάρχη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/αμπελακιακος2-750x350.jpg)
Επίσκεψη στα Γραφεία του Αμπελακιακού από την Αντιπεριφερειάρχη
ΑμπελακιακόςΑντιπεριφέρεια ΝήσωνΕΙΔΗΣΕΙΣΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ 3 Ιουλίου 2021 fonisalaminas
![Επίσκεψη στα Γραφεία του Αμπελακιακού από την Αντιπεριφερειάρχη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/αμπελακιακος2-640x300.jpg)
Την Τρίτη 29/6/2021 επισκέφτηκε τα γραφεία του Αμπελακιακού η Αντιπεριφερειάρχης Νήσων κ. Βάσω Θεοδωρακοπούλου Μπόγρη. Έγινε ανταλλαγή απόψεων γύρω από τα προβλήματα που απασχολούν το σύλλογο τα οποία και συζητήθηκαν με σκοπό να δοθούν κάποιες λύσεις σε αυτά. Η κυρία Θεοδωρακοπούλου υποσχέθηκε ότι θα είναι αρωγός στις προσπάθειες του συλλόγου για το καλό του αθλητισμού στο νησί.
![](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/αμπελακιακος1.jpg)