![Ανανεώθηκε η Θητεία της Αντιπεριφερειάρχου Νήσων Βάσως Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/βασω-πατουλης-640x350.jpg)
![Ανανεώθηκε η Θητεία της Αντιπεριφερειάρχου Νήσων Βάσως Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/βασω-πατουλης-640x350.jpg)
Ανανεώθηκε η Θητεία της Αντιπεριφερειάρχου Νήσων Βάσως Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη
Αντιπεριφέρεια ΝήσωνΕΙΔΗΣΕΙΣΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 28 Ιουλίου 2021 fonisalaminas
![Ανανεώθηκε η Θητεία της Αντιπεριφερειάρχου Νήσων Βάσως Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/βασω-πατουλης-640x300.jpg)
Σύμφωνα με ανάρτηση της στα κοινωνικά δίκτυα ,μετά από απόφαση του Περιφερειάρχη Αττικής Γιώργου Πατούλη ανανεώθηκε η θητεία της Αντιπεριφερειάρχου Νήσων Βάσως Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη στην Αντιπεριφέρεια Νήσων. Η Αντιπεριφερειάρχης αφού ευχαρίστησε τον Περιφερειάρχη Αττικής για την εμπιστοσύνη που δείχνει στο πρόσωπο της και δήλωσε ότι συνεχίζουν το έργο τους με σκοπό την ισόρροπη ανάπτυξη της Περιφέρειας Αττικής.