![Νέα Γραφεία για τον Εμπορικό Σύλλογο Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/06/288962095_1950064738510607_9067182162473970986_n-970x350.jpg)
![Νέα Γραφεία για τον Εμπορικό Σύλλογο Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/06/288962095_1950064738510607_9067182162473970986_n-750x350.jpg)
Νέα Γραφεία για τον Εμπορικό Σύλλογο Σαλαμίνας
ΕΙΔΗΣΕΙΣΕΛΛΑΔΑΕΠΙΧΕΙΡΕΙΝΚΟΙΝΩΝΙΑΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑψωνίΖΩ στο νησί μου 23 Ιουνίου 2022 fonisalaminas
![Νέα Γραφεία για τον Εμπορικό Σύλλογο Σαλαμίνας](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2022/06/288962095_1950064738510607_9067182162473970986_n-640x300.jpg)
![](https://portal.fonisalaminas.gr/wp-content/uploads/2021/07/logo-emporikou-syllogou-salaminas.jpg)
Την Δευτέρα 20/06/2022 πραγματοποιήθηκαν τα εγκαίνια των νέων γραφείων του συλλόγου μας και ακολούθησε η Γενική Συνέλευση.
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε τον Δήμαρχο Σαλαμίνας κ. Γεώργιο Παναγόπουλο, τον Βουλευτή Β Πειραία κ. Δημήτρη Μαρκόπουλο, τον κ. Δημήτρη Φανουργάκη από το Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Πειραιά , τον Πρόεδρο Α.ΚΟΙ.ΠΟ.Π. κ. Θανάση Αλαίσκα , τον Πρόεδρο της Πανελλήνιας Επαγγελματικής Τουριστικής Ένωσης Εστίασης κ. Ιωάννη Τσάκο και όσα μέλη παρευρέθηκαν και μας τίμησαν με την Παρουσία τους.